شرایط فروش لاماری ایما از سامانه یکپارچه - ویژه زمستان 402

طبق بخشنامه شرکت آرین پارس موتور متقاضیان نوبت اول زمستان ۱۴۰۲ می توانند از تاریخ دوشنبه  یکم آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۱ صبح تا پایان روز شنبه هشتم آبان ۱۴۰۲  نسبت به خرید لاماری اقدام کنند. در این شرایط فروش، قیمت مصوب لاماری، مبلغ یک میلیارد و ۴۳۱ میلیون تومان در نظر گرفته شده است. موعد تحویل هم ۹۰ روز کاری است و این کراس اوور مونتاژی با رنگ های سفید، مشکی، قرمز، سبز و خاکستری عرضه می شود. در شرایط فروش اخیر آرین پارس موتور برای لاماری ایما، سود مشارکت و انصراف اعطا نمی شود و صرفاً سود تاخیر ۳۶ درصد سالانه اعلام شده است. 

بدون قرعه کشی از ما هدیه بگیرید

اگر ثبت نام خود را با گروه خودرویی ستوده تکمیل کنید، هنگام تحویل خودروی خود از ما، عدد سمت راست پلاک شما مشخص کننده میزان هدیه ما به شما است.

مثلا در پلاک زیر، عدد سمت راست پلاک عدد ۹ می باشد. پس هدیه ای که ما به شما به صورت نقدی می دهیم معادل ۹ میلیون تومان خواهد بود.

میشه یه کار دیگه کرد…

دو برابر هدیه تعلق گرفته به شما، از طرف ما برای آزادی زندانیان

از ما بخواین که این مبلغ را اختصاص بدیم به آزاد سازی زندانی های جرایم غیر عمد و محکومین مالی. اگر شما این مبلغ را به این کار اختصاص بدین، ما هم معادل مبلغ هدیه شما، به این مبلغ اضافه میکنیم.یعنی اگر عدد سمت راست پلاک شما ۹ باشه، ما ۱۸ میلیون تومان برای آزاد سازی زندانی ها پرداخت میکنیم

علاوه بر این، شرایط هیجان انگیز دیگه ای هم هست

✔️ بیمه بدنه رایگان

✔️ تحویل خودرو درب منزل

✔️ سرویس دوره ای رایگان تا دو سال

✔️ تخفیف در خرید آپشن از ما تا ۵۰٪

✔️ گارانتی فنی و رنگ خودرو تا ۳ سال

✔️ خدمات VIP (ثبت نام و تحویل)

✔️ ۱۰۰۰ لیتر بنزین رایگان

✔️ کارشناسی رایگان خودرو در زمان تحویل

✔️ امداد جاده ای در سراسر کشور

✔️ ۱ سال کارواش رایگان

✔️ ۱۰ میلیون تومان اعتبار برای خرید های آتی از گروه خودرویی ستوده

فرم ثبت نام خودرو لاماری

021-77193649

021-77193543

021-77194782